اکسسوری چیست و اهمیت آن
دلیل نوشتن همچین موضوع و مطلبی این بود که کلمه اکسسوری واژه جدیدی است که در دنیای مد و فشن برای ایرانی ها به تازگی رواج پیدا کرده است . 

کلمه اکسسوری که یک کلمه لاتین و انگلیسی می باشد به این معنا : هرچیزی که به شئی دیگری اضافه شود برای استفاده مفید تر و کاربردی تر .

اما معنی اکسسوری در دنیای مد کمی متفاوت تر است : به هرگونه لوازم تزیینی به غیر از پوشاک و البسه (شامل کفش ، شلوار و پیراهن )به اصطلاح اکسسوری گفته می شود . و یا به طور کلی لوازم جانبی غیر از پوشاک اکسسوری گفته می شود.

یکی از خاصیت های اصلی اکسسوری تاثیر آن بر پوشش شماست. با انتخاب آن سبک و استایل شما تغییر می کند.اهمیت اکسسوری

بیشتر افراد بر این باورند که انواع اکسسوری ها در کنار خرید لباسهای زیبا در درجه دوم قرار دارند و نقش آنها تزیینی می باشد. اما توجه کنید که اکسسوری ها اگر به درستی انتخاب شوند می توانند یک استایل تک رنگ و ساده را به استایلی بسیار چشمگیر با هارمونی رنگ دلنشین تبدیل کنند. یکی از خاصیت های اصلی اکسسوری تاثیر آن بر استایل و پوشش شماست و با انتخاب مناسب آن سبک و استایل شما تغییر چشمگیری خواهد داشت.

گاهی استفاده از یک اکسسوری کوچک مانند یک گوشواره که به درستی انتخاب گردد، می تواند جلوه ای زیبا به لباس شما ببخشد. توجه کنید که استفاده از هر نوع اکسسوری باید متناسب با المان هایی همچون فصل، محیطی که در آن حضور داریم و نوع فرهنگ و علایق باشد.