چهار مساله مهم در زمینه کسب و کار دنیای مدکارآفرین بودن مانند کاپیتان کشتی بدون مقصد ثابت است - هدف شما این است که به دنبال ایستگاه بعدی باشید و زنده بمانید.

نکته اول:

بسیار سخت است:

راه اندازی برندی که مورد تحسین و تحسین قرار گرفته و سود کافی برای ادامه فعالیت در کسب و کار داشته باشد کار آسانی نیست - مخصوصاً اگر هنگام شروع کار سرمایه زیادی نداشته باشید.


نکته دوم:

طراح خوب فقط قسمتی از تصویر است:

مجموعه متنوعی از مهارت ها برای یک کارآفرین مد وجود دارد. توازن خلاقیت ، سخت کوشی ، تجارت و مهارت های اجتماعی - و کمی شانس لازم است.نکته سوم:

همه چیز یک شبه اتفاق نمی افتد:

بسیاری از طراحان بزرگ قبل از رسیدن به موفقیت بارها شکست می خورند. به یاد داشته باشید ، مسیر به سمت بالا همیشه پر زرق و برق نیست - و به احتمال زیاد بیشتر از آنچه فکر می کنید پول و زمان می برد.


نکته بسیار مهم چهارم:

هرگز نا امید نشوید:

بسیاری از شرایط غیرقابل پیش بینی وجود دارد که با یک کارآفرین مد همراه است. شما هرگز نمی توانید۱۰۰٪ آماده باشید. مطمئن شوید که با هر قدم به عقب، دو قدم دیگر به جلو می روید. هرگز باور به رویای خود را متوقف نکنید، و به یاد داشته باشید که اجازه ندهید موانع شما را دلسرد کنند زیرا هیچ چیز در دنیا نمی تواند جای شادی حاصل از دستیابی به اهداف شما را بگیرد.نویسنده: برهان ترک فر