درباره ما

براي خاص بودن بايد خاص فكر كنيد، خاص تصميم بگيريد و خاص انتخاب كنيد.

مجموعه BT بر اين باور است هیچ كس اندازه شما لايق ديده شدن نيست. با ما مي توانيد به بهترين ها فكر كنيد. این مجموعه با پایه گذاری شیوه نوین در طراحی و استفاده از جدیدترین متدها و مدل های روز دنیا تمرکز خود را بر تکریم و برآوردن خواسته های شما قرار داده است.

سفارشی دوز منحصربه فرد همراه با نگاهی  متمرکز به جزئیات است که برگرفته از سه باور اصلی مجموعه یعنی وقار، زیبایی و کیفیت در سبکی جدید که تلفیقی از سنت دیرینه کشورمان و  سلایق عصر مدرنیته کار خود را آغاز نموده است. این تخصص هنرمندانه، خالق تجربه ای شخصی و منحصربه فرد با استفاده از بهترین پارچه های انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و ترک به دست خیاطان کار آزموده و با سرپرستی کارشناسانی ماهر فراهم می شود.

ازین رو مجموعه BT با ارائه سبکی متفاوت از پوشاک، شما را خاص و سلیقه شما را به گونه ای خاص و یگانه به نمایش میگذارد

طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت برتر در عین وفاداری به ارزشهای دیرینه، چراغ راه ما برای خلق تجربه ای متفاوت در دنیای بیگران مد و فشن است و در این راه همواره قدردان حمایت ارزشمند و همراهی مستمر مشتریان گرانقدر بوده است.

نهایت کوشش ما این است که تجربه خرید را به خاطرهای دل انگیز و ماندگار در ذهن شما همراهان گرامی تبدیل نمائیم.  بدین منظور، علاوه بر کارشناس و مشاور مجرب امکان ارائه ی خدمات سفارشی دوزی محصولات را در سراسر ایران برای شما بزرگواران فراهم نموده ایم.

امروز با افتخار اعلام مینمائیم که هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر كیفیت محصولات و خدمات بوده،تا مشتریان، خود عامل افزایش سهم بازار ما گردند. جهت تحقق این مهم همواره با نگاهی موشکافانه به آینده، آماده ی حضور در میدان رقابت بوده ایم و همچنین تمام توان خود را با بهرهگیری از ایده های خلاق و نوآور در زیر چتر مدیریت بهرهور، پویا و عملگرا به کار گرفته ایم تا صداقتمان را در تولید کالا و ارائه کاملترین خدمات و خلق تجربه ای بدیع از خرید پوشاک به شما هموطنان گرانقدر اثبات نماییم.

بی شک اتکا به اعتماد شما یاران، مهمترین انگیزه و دلگرمی ما در تحقق آرمان هایمان بوده و هست.