طراحان مد و لباس

پل پوآره: نابغه طراحی لباس

پل پوآره: نابغه طراحی لباس

یک حس خوب تجاری برای تجارت، یک میزان صحنه تئاتر و یک تخیل مفرط او را به شهرت رساند تا به همان سرعتی که او صعود می کرد سقوط کند.او کرست و لباس‌های ناخوشایند زن را از تنش درآورد و جرأت کرد جسورانه رفتار کند و بر خلاف آداب اخلاقی عمل کند و آثاری را خلق کرد که بخشی از پاهای کسانی که آنرا میپوشند، نشان می‌داد که در آن زمان غیرقابل تصور بود. به همین دلیل است که او امروزه به عنوان یکی از چهره های کلیدی مد قرن بیستم شناخته می شود.
داستان توماس باربری: "یکی از بهترین کمپین های کریسمس تاکنون!"

داستان توماس باربری: "یکی از بهترین کمپین های کریسمس تاکنون!"

برای جشن 160 سالگی برند جهانی بربری، کریستوفر بیلی و کارگردان آصف کاپادیا شرح حال مختصر توماس باربری را بیان کردند. به هر حال، مردی که گاباردین و معروف ترین مارک لباس بریتانیایی را که در آن کار می کنند اختراع کرد، قطعاً یک داستان زندگی دارد که ارزش گفتن دارد - حتی اگر کاملاً دقیق نباشد.
گرچه طراحان و خلاقان می توانند فوق العاده با استعداد باشند، اما اغلب از مهارت های تجاری برای ساختن آن در دنیای مد برخوردار نیستند.
واقعیت دردناک این است که برای ادامه حیات در صنعت مد، خواه ایجاد یک برند یا مدیریت یک فروشگاه باشد، شما باید درکی از تجارت داشته باشید.
ماموریت "مجموعه بی تی" ایجاد راهنمایی کاربردی برای کمک به طراحان و خلاقان در یادگیری مهارتهای لازم برای بقا در زمینه کسب و کار است که بسیار قابل هضم و عملی تر از کتابهای درسی فلسفی یا نظری است.
بیش‌تر بخوانید
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها