هشتاد و یکمین مراسم سالانه گلدن گلوب یکشنبه شب در هتل بورلی هیلتون لس آنجلس به میزبانی کمدین جو کوی برگزار شد. شبی که به افتخار دستاوردهای سینما و تلویزیون می‌پردازد، فصل موردانتظار جوایز را آغاز کرد - و مد تماشایی که با آن همراه است.

باربی و جانشینی هر کدام با 9 نامزدی در شب پیشتاز بودند و اوپنهایمر با هشت تکان دادن سر در جایگاه دوم قرار گرفت. فیلم پرفروش گرتا گرویگ که بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس به دست آورد، جایزه تازه معرفی شده برای دستاوردهای سینمایی و باکس آفیس در فیلم های سینمایی را به خانه برد، در حالی که اوپنهایمر به عنوان بهترین فیلم درام انتخاب شد.

در همین حال، روی فرش قرمز، همه چیز مربوط به لباس قرمز بود، با آیو ادبیری که اولین گلدن گلوب خود را در پرادای افسانه ای جمع آوری کرد، و جولیان مور با لباس قرمز مایل به قرمز بدون بند، بوتگا ونتا. در همین حال، مارگو رابی، یک ظاهر دیگر با مضمون باربی از کمد رویایی‌اش بیرون کشید، و روزاموند پایک به شخصیت «سالت‌برن» در حال دزدی صحنه، «السپت کاتن» با ظاهری گوتیک دیور کوتور و با حجابی دراماتیک سر تکان داد. (معلوم شد که این یک انتخاب عملی و همچنین زیبایی شناختی بود، زیرا پایک فاش کرد که در تعطیلات جشن دچار سانحه اسکی شده است.)

در زیر ببینید ستاره ها در مراسم گلدن گلوب 2024 چه لباسی پوشیده اند.


نویسنده: برهان ترک فر