" از A تا Z استایل: هنر مد، زیبایی، و همه چیز در مورد فشن "

" Style A to Zoe: The Art of Fashion, Beauty, & Everything Glamour "

آیا تا به حال رویای داشتن لحظه‌ی قرمز فرش خودت را دیده‌ای؟ یا از خود پرسیده اید که چگونه می توان از سبک شیک و بی دردسر پرطرفدارترین ترندهای سلبریتی ها تقلید کرد؟ یا آرزو کرده‌ای که هنر هر چیزی در مورد مد  و فشن را داشته باشی؟

در استایل A تا Z، ریچل زوئه، استایلیست معروف هالیوود، نکات مربوط به استیل را در این راهنمای ضروری از هنر زندگی شیک پشت پرده را به اشتراک می‌گذارد. با توجه به زندگی لوکس، حتی اگر برای یک دلار هم باشد، زوئه بر روی لوازم جانبی و لباس‌های ضروری برای همه مناسبت‌ها، زمان صرفه‌جویی و خرج کردن بر روی کیف‌ها و کفش‌ها، چگونگی تزئین، مهمان‌نوازی و سفر به سبک تمرکز می‌کند.

از نمایش‌های جوایز تا کمپین‌های تبلیغاتی، زوئه نیروی مورد توجه در میان بازیگران، خانه‌های مد، شرکت‌های زیبایی و ویراستاران مجلات در فهرست برترین ها قرار دارد. اکنون او دسترسی کامل به رازهای استایل را که مشتریان معروف او را به بالای لیست بهترین لباس‌ها در سراسر جهان سرانجام داده است، ارائه می‌دهد. با کمک برخی از بزرگترین نام‌های مد، از جمله مایکل کورس، دوناتلا ورساچه و دایان فورستنبرگ، زوئه در مورد موارد زیر، نظرات پر ارزش را به اشتراک می‌گذارد:

- مسلط شدن بر لحظات فرش قرمز در زندگی خود
- توسعه یک استایل برای کار یا بازیگری که پر زرق و برق و شیک باشد
- با ارجاع به نمادهای سبک مورد علاقه و لباس های قدیمی، ظاهر مدرن خود را شخصی کنید
- اهمیت گفتن "واو (WOW) " و چگونگی انتخاب آن برای شما
- برگزاری یک مهمانی شیک و ایجاد یک فضای زندگی لوکس و دلپذیر
- لذت بردن از هر روز، زندگی کردن در سبک عالی و متفاوت

متن کتاب به زبان انگلیسی است

جهت دانلود کلیک کنید